Cennik

Sprawdź cenę, czas trwania oraz zapoznaj się z regulaminem wizyt w moim gabinecie psychologicznym w Smolcu.

Cennik

# rodzaj terapii czas cena
1 psychoterapia indywidualna 50 min 180 zł
2 psychoterapia dzieci 50 min 180 zł
3 psychoterapia młodzieży 50 min 180 zł
4 konsultacje psychologiczne 50 min 180 zł
5 konsultacje wychowawcze 50 min 180 zł
6 psychoterapia par 80 min 250 zł
7 psychoterapia rodzin 80 min 250 zł

Regulamin

  1. Jeżeli chcesz odwołać lub przesunąć wizytę musisz to zrobić dzień roboczy wcześniej do 24 godzin przed wizytą. W innym wypadku będziesz zobowiązany do uregulowania płatności za nieodbyte spotkanie.
  2. W momencie dwukrotnego odwołania spotkania, kolejne zarezerwowane wizyty zostaną anulowane do czasu uregulowania płatności.
  3. W przypadku spóźnienia, terapeuta będzie czekał tylko do 15 minut. Po upływie tego czasu klient jest zobowiązany do uregulowania płatności za wizytę, nawet kiedy się nie odbyła. Jeśli przewidujesz, że dotrzesz po upływie 15 minut poinformuj o tym terapeutę.
  4. Płatność za sesje możesz uregulować gotówką lub wykonać szybki przelew na telefon.
  5. Spotkania dotyczące terapii indywidualnej, terapii dzieci, terapii młodzieży, konsultacji psychologicznych i konsultacji wychowawczych trwają 50 minut.
  6. Spotkania par i terapia rodzinna trwają 80 minut.
  7. Od momentu nawiązania kontaktu z terapeutą Julitą Porowską, zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową, udostępnione przez Ciebie dane osobowe przetwarzane są przez terapeutkę, do której umówiona jest wizyta. Przywiązywana jest szczególna waga do ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych klientów.